KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13878053
nr 1387 8053
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Blomsterstilleben. Signerad. Akvarell, motivet: 73x53cm, yttermått inklusive ram: 90x70cm
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 mars 2021
kl 20:40:44
29/3 20:35:45